NINO

Nino to zestaw modułowych wielofunkcyjnych mebli dziecięcych. Z modułów w łatwy sposób można zbudować komodę, stolik lub szafkę nocną.  Pojedyncze moduły doskonale sprawdzą się jako stołek lub ławka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Łączenie modułów jest bardzo proste i nie wymaga narzędzi. Budowane z nich konstrukcje są stabilne i bezpieczne. Nino pobudzają wyobraźnię i kreatywność, pozwalają na samodzielne aranżowanie własnej przestrzeni i dopasowywanie jej do swoich potrzeb.

4 moduły lakierowane w 7 kolorach pozwalają na zbudowanie kilkuset różnych konfiguracji. Prosty system montażowy zabezpiecza moduły przed przypadkowym rozłączeniem. Precyzyjnie wykonane połączenia sprawiają, że meble zachowują dużą sztywność przy niskiej wadze. Rozmiary modułów zostały opracowane tak, aby spełniły różne funkcje w zależności od konfiguracji. Meble wykonane są z wysokiej jakości, naturalnej sklejki brzozowej. W procesie produkcyjnym praktycznie nie występują straty materiałowe.

Zestaw mebli Nino został doceniony przez jury konkursu „Młodzi na start” organizowanego przez Elle Decoration w 2017 roku. Meble Nino otrzymały drugą nagrodę w konkursie oraz brały udział w wystawie Gdynia Design Days.