o nas

Zobacz czym się zajmujemy.

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania skierowane na przyszłość.

NOMA Studio od 2019 roku realizuje projekty z zakresu projektowania produktów, brandingu i komunikacji wizualnej. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski i z powodzeniem wdrażamy na rynek wypracowane przez nas rozwiązania. 

WARSAW HOME 2021

Ponad 20 nagród i wyróżnień

NAsze wartości

Kreatywność

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, stosując nasze sprawdzone metody pracy – między innymi warsztaty kreatywne z klientem, „burzę mózgów” 

Współpraca

Projekt to nie tylko nasze pomysły. Jesteśmy po, aby pomóc zrealizować cele biznesowe klienta dlatego, słuchamy i współpracujemy na każdym etapie projektu. 

obsługa "360 stopni"

Działamy od A do Z. Realizujemy prototypy, wizualizacje, katalogi, sesje zdjęciowe, dokumentacje projektowe, strony www i wszystko co konieczne do wdrożenia produktu na rynek. 

innowacyjność

Wykorzystujemy nowe technologie do projektowania. Tworzymy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Realizujemy złożone prototypy, współpracujemy z inżynierami i elektronikami. 

Zespół

Ewa Nowak

CEO, Artist, Designer

Ewa Nowak jest absolwentką Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jej projekty były wielokrotnie nagradzane w konkursach dla projektantów i pokazywane na wystawach w Polsce i za granicą. Projektuje przedmioty użytkowe, tworzy sztukę konceptualną, rzeźby i biżuterię. W pracach artystycznych interesuje ją łączenie różnych dziedzin – skrupulatnego doświadczenia projektanta przemysłowego ze swobodą wypowiedzi w świecie sztuki. Ewa wraz z Jarosławem Markowiczem założyła studio projektowe NOMA, gdzie oboje zajmują się wzornictwem przemysłowym. Projektuje również biżuterię pod własną marką – Ferja Atelier.

Jarek Markowicz

CEO, Designer, Design strategist

Jarosław Markowicz ukończył wydział wzornictwa UP w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z firmami produkcyjnymi. Od 2018 roku projektuje meble miejskie i zaawansowane urządzenia z wykorzystaniem ogniw fotowoltaicznych, łącząc w swoich projektach kreatywność, innowację i najnowsze technologie. Od 2019 roku razem z Ewą Nowak współtworzy NOMA studio. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu produktów z powodzeniem wdrożonych na rynek. Jego projekty zostały wielokrotnie docenione w polskich i zagranicznych konkursach – m.in. reddot, must have, young design.

gotowy na zmiany?

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie konsultacyjne